Brand New Engineers - семинар

“Brand New Engineers” je бесплатан семинар намењен студентима Електротехничког факултета који организује Удружење студената електротехнике Истек (енг. EESTEC). Кроз стручна предавања и презентације, студентима су представљени пројекти на којима тренутно раде њихови професори, асистенти, колеге и компаније које успешно послују у оквиру наше струке. На тај начин је студентима омогућен увид у актуелне области којима ће моћи да се баве након завршетка студија.

Како бисмо унапредили квалитет предавања и фокусирали се на појединачне одсеке, одлучили смо да се овогодишњи, четврти по реду, семинар одржи из неколико етапа. Прва од њих ће бити одржана у периоду од 2-10. децембра 2013. године, а биће посвећена Одсеку за телекомуникације и Одсеку за сигнале и системе (смер аутоматика).

Распоред предавањa и додатне информације можете пронаћи на www.brandnewengineers.rs