Promocija upisa nove generacije studenata na Odsek za softversko inženjerstvo (SI)

Ove godine Odsek za softversko inženjerstvo (SI) Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu upisuje desetu generaciju studenata. Tim povodom 11. maja 2013. u Svečanoj sali Zgrade tehničkih fakulteta organizujemo Promociju upisa nove generacije studenata, kada će biti promovisane i kompanije koje će dati stipendije za školarinu i nagrade najboljim studentima u školskoj 2013/2014. godini.

Tom prilikom kandidatima za upis na Odsek za softversko inženjerstvo obratiće se nastavnici i asistenti tog odseka, ali moći ćete da čujete i priče bivših i sadašnjih studenata Odseka za softversko inženjerstvo, koji danas sa uspehom rade u velikim kompanijama u Srbiji i u svetu.

SI promocija