Промоцијa уписа нове генерације студената на Одсек за софтверско инжењерство (СИ)

Ове године Одсек за софтверско инжењерство (СИ) Електротехничког факултета у Београду уписује десету генерацију студената. Тим поводом 11. маја 2013. у Свечаној сали Зграде техничких факултета организујемо Промоцију уписа нове генерације студената, када ће бити промовисане и компаније које ће дати стипендије за школарину и награде најбољим студентима у школској 2013/2014. години.

Том приликом кандидатима за упис на Одсек за софтверско инжењерство обратиће се наставници и асистенти тог одсека, али моћи ћете да чујете и приче бивших и садашњих студената Одсека за софтверско инжењерство, који данас са успехом раде у великим компанијама у Србији и у свету.

SI promocija