Konačne rang liste i obaveštenje o rešenim žalbama

Konačne rang liste i obaveštenje o rešenim žalbama na preliminarne rang liste za budžet za studente doktorskih akademskih studija upisanih prvi put u prvu godinu školske 2010/11. godine i 2011/12. godine.

Objavljujemo konačne rang liste studenata doktorskih akademskih studija koji će se finansirati iz budžeta u školskoj 2012/13. godini, prema  Pravilniku o doktorskim studijama.

Komisija za studije trećeg stepena razmatrala je podnete žalbe na preliminarne rang liste i donela sledeća Rešenja:

Komisija za studije trećeg stepena uputiće Nastavno-naučnom veću Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu predlog za povećanje broja studenata doktorskih akademskih studija koji će se finansirati iz budžeta u školskoj 2012/13. godini u okviru zakonskih mogućnosti.

Upis samofinansirajućih studenata obaviće se od ponedeljka 11.3.2013. godine do petka 15.3.2013. godine. Prilikom upisa godine samofinansirajući studenti treba da uplate prvu ratu školarine u iznosu od 54.000 dinara. Studenti koji upisuju drugu godinu studija potrebno je da pri upisu donesu Plan studija u Studentski odsek.