Коначнe ранг листe и обавештење о решеним жалбама

Коначнe ранг листe и обавештење о решеним жалбама на прелиминарнe ранг листe за буџет за студенте докторских академских студија уписаних први пут у прву годину школске 2010/11. године и 2011/12. године.

Објављујемо коначнe ранг листe студената докторских академских студија који ће се финансирати из буџета у школској 2012/13. години, према  Правилнику о докторским студијама.

Комисија за студије трећег степена разматрала је поднете жалбе на прелиминарне ранг листе и донела следећа Решења:

Комисија за студије трећег степена упутиће Наставно-научном већу Електротехничког факултета у Београду предлог за повећање броја студената докторских академских студија који ће се финансирати из буџета у школској 2012/13. години у оквиру законских могућности.

Упис самофинансирајућих студената обавиће се од понедељка 11.3.2013. године до петка 15.3.2013. године. Приликом уписа године самофинансирајући студенти треба да уплате прву рату школарине у износу од 54.000 динара. Студенти који уписују другу годину студија потребно је да при упису донесу План студија у Студентски одсек.