Drugi krug upisa školske 2012/13. godine

Upis će se vršiti od 11 do 15 časova u Studentskom odseku (šalteri br. 1, 2 i 3).

Raspored upisa za studente studijskog programa Elektrotehnika i računarstvo koji prvi put upisuju 2. studijsku godinu biće objavljen nakon izvršenog rangiranja za odseke.

Raspored upisa za studente studijskog programa Softversko inženjerstvo koji su se prvi put upisali u školskoj 2010/11. godini i 2011/12. godini biće objavljen nakon izvršenog rangiranja za budžet.

01. i 02. oktobar

• Upis 3. i 4. studijske godine
  • Upis studenta po starom zakonu koji upisuju apsolventski staž

03, 04. i 05. oktobar

• Upis studenata koji obnavljaju 1. ili 2. godinu.

Samofinansirajući studenti koji nisu izmirili svoje novčane obaveze prema Fakultetu tokom 2011/12. školske godine, moraju da to obave pre upisa i da predaju uplatnicu.
Studenti koji žele da podnesu

• molbu za oslobađanje dela školarine
  • molbu za promenu studijskog programa
  • molbu za promenu smera

moraju to da učine u trenutku upisa.
Studenti materijalno ugroženih porodica koji podnose molbu za oslobađanje dela školarine  uz molbu (kupuje se u skriptarnici i zaokružuje maksimalno oslobađanje 50%; stvarni procenta oslobađanja zavisiće od prosečnog mesečnog prihoda) podnose i uverenje o prosečnom mesečnom prihodu po članu domaćinstva za period od 1. januara do 30. juna 2012. godine (izdaje nadležni opštinski organ u mestu prebivališta studenta).
Studenti koji zbog smrti članova uže porodice u školskoj 2011/12 podnose molbu za oslobađa školarine u iznosu 100% podnose fotokopije odgovarajućih dokumenata.

Za upis je potrebno:

• indeks
  • 2 prijavna lista šv-20
  • uplatnica za univerzitet u iznosu od 100,00.- dinara, koju plaćaju svi studenti, na žiro račun fakulteta sa pozivom na br. 97 80200
  • uplatnica za univerzitet u iznosu od 1.500,00.- dinara, koju plaćaju svi studenti koji se upisuju u statusu samofinansirajućih studenata (kao i studenti odseka za softversko inženjerstvo koji primaju stipendije odnosno oslobođeni su školarine), na žiro račun fakulteta sa pozivom na br. 97 80200
  • ček zpu i osiguranje ko želi (kod studenata)

Žiro račun fakulteta 840-1438666-48

Napomena

• Studenti se upisuju u statusu studenta koji se finansira iz budžeta ili se sam finansira.
  • Prilikom upisa se definiše status studenta.
  • Prilikom upisa, samofinansirajući studenti ne podnose dokaz o uplati prve rate školarine.
  • Posle upisa studenti biraju predmete koje žele da upišu za jesenji semestar školske 2012/13. godine.
  • Studenti koji se sami finansiraju, na osnovu predračuna, posle izbora predmeta a po uputstvu za elektronsko plaćanje, plaćaju rate po utvrđenoj dinamici.
  • Za studente po novom Zakonu upis će biti omogućen samo ako su popunili studentske ankete.