Други круг уписа школске 2012/13. године

Упис ће се вршити од 11 до 15 часова у Студентском одсеку (шалтери бр. 1, 2 и 3).

Распоред уписа за студенте студијског програма Електротехника и рачунарство који први пут уписују 2. студијску годину биће објављен након извршеног рангирања за одсеке.

Распоред уписа за студенте студијског програма Софтверско инжењерство који су се први пут уписали у школској 2010/11. години и 2011/12. години биће објављен након извршеног рангирања за буџет.

01. и 02. октобар

• Упис 3. и 4. студијске године
  • Упис студента по старом закону који уписују апсолвентски стаж

03, 04. и 05. октобар

• Упис студената који обнављају 1. или 2. годину.

Самофинансирајући студенти који нису измирили своје новчане обавезе према Факултету током 2011/12. школске године, морају да то обаве пре уписа и да предају уплатницу.
Студенти који желе да поднесу

• молбу за ослобађање дела школарине
  • молбу за промену студијског програма
  • молбу за промену смера

морају то да учине у тренутку уписа.
Студенти материјално угрожених породица који подносе молбу за ослобађање дела школарине  уз молбу (купује се у скриптарници и заокружује максимално ослобађање 50%; стварни процента ослобађања зависиће од просечног месечног прихода) подносе и уверење о просечном месечном приходу по члану домаћинства за период од 1. јануара до 30. јуна 2012. године (издаје надлежни општински орган у месту пребивалишта студента).
Студенти који због смрти чланова уже породице у школској 2011/12 подносе молбу за ослобађа школарине у износу 100% подносе фотокопије одговарајућих докумената.

За упис је потребно:

• индекс
  • 2 пријавна листа шв-20
  • уплатница за универзитет у износу од 100,00.- динара, коју плаћају сви студенти, на жиро рачун факултета са позивом на бр. 97 80200
  • уплатница за универзитет у износу од 1.500,00.- динара, коју плаћају сви студенти који се уписују у статусу самофинансирајућих студената (као и студенти одсека за софтверско инжењерство који примају стипендије односно ослобођени су школарине), на жиро рачун факултета са позивом на бр. 97 80200
  • чек зпу и осигурање ко жели (код студената)

Жиро рачун факултета 840-1438666-48

Напомена

• Студенти се уписују у статусу студента који се финансира из буџета или се сам финансира.
  • Приликом уписа се дефинише статус студента.
  • Приликом уписа, самофинансирајући студенти не подносе доказ о уплати прве рате школарине.
  • После уписа студенти бирају предмете које желе да упишу за јесењи семестар школске 2012/13. године.
  • Студенти који се сами финансирају, на основу предрачуна, после избора предмета а по упутству за електронско плаћање, плаћају рате по утврђеној динамици.
  • За студенте по новом Закону упис ће бити омогућен само ако су попунили студентске анкете.