Elektrijada 2012, testiranja za takmičenja u znanju.

Prijava za testiranja za takmičenja u znanju na Elektrijadi 2012 počela 12.03. i trajaće do nedelje 18.03. Prijavljivanje se obavlja preko Studentskih servisa, opcija Spiskovi.

Testiranja će se obaviti u periodu od 26.03. do 06.04. prema rasporedu koji će biti istaknut na tablama svih godina na fakultetu, nakon završetka prijava. Konačni rezultati testiranja i spiskovi takmičara biće poznati do 10. aprila.

Napomene:

1. Brucoši se ne mogu takmičiti iz Matematike 2 jer program ove oblasti zahteva i znanja iz predmeta Matematika 3
  2. Ko prijavi Informatiku, mora da prijavi i Objektno orijentisano programiranje i obrnuto, jer se iste ekipe takmiče iz oba predmeta na Elektrijadi.
  3. Od ove godine, uveden je i predmet Obnovljivi izvori energije.

Za sve dodatne informacije, možete se obratiti glavnom koordinatoru za takmičenja u znanju, Vladimiru Bečejcu na mejl: bv080073d@student.etf.rs.