Електријада 2012, тестирања за такмичења у знању.

Пријава за тестирања за такмичења у знању на Електријади 2012 почела 12.03. и трајаће до недеље 18.03. Пријављивање се обавља преко Студентских сервиса, опција Спискови.

Тестирања ће се обавити у периоду од 26.03. до 06.04. према распореду кoји ће бити истакнут на таблама свих година на факултету, након завршетка пријава. Коначни резултати тестирања и спискови такмичара биће познати до 10. априла.

Напомене:

1. Бруцоши се не могу такмичити из Математике 2 јер програм ове области захтева и знања из предмета Математика 3
  2. Ко пријави Информатику, мора да пријави и Објектно оријентисано програмирање и обрнуто, јер се исте екипе такмиче из оба предмета на Електријади.
  3. Од ове године, уведен је и предмет Обновљиви извори енергије.

За све додатне информације, можете се обратити главном координатору за такмичења у знању, Владимиру Бечејцу на мејл: bv080073d@student.etf.rs.