Obaveštenje o upisu školske 2011/12. godine za studente doktorskih studija

Prema Zakonu o visokom obrazovanju studenti na svim nivoima studija moraju upisati školsku godinu da bi ostali u statusu studenta. Ako se ne upišu u odgovarajućoj školskoj godini, gube status studenta. Uslov za upis školske godine je da su studenti izmirili sve dospele finansijske obaveze prema Fakultetu.

Prilikom upisa školske godine studenti doktorskih studija upisuju i odgovarajaću studijsku godinu.

Studenti prve studijske godine upisuju drugu studijsku godinu studija ako imaju ostvarenih najmanje 37 ESPB u prvoj studijskoj godini.

Studenti druge studijske godine upisuju treću studijsku godinu ako imaju sve položene ispite iz prve studijske godine i ostvarenih najmanje 37 ESPB iz druge studijske godine.

Školarina za novu studijsku godinu iznosi 196.000 dinara, i može se platiti u četiri jedanke rate.

Ukoliko nemaju potreban uslov za upis naredne studijske godine, studenti moraju obnoviti upis tekuće studijske godine godine. Prilikom obnove upisa tekuće studijske godine u školskoj 2011/12.godini se ne plaćaju obnovljeni upisi predmeta.

NAPOMENA: Studenti koji su se upisali školske 2010/11. godine u prvu studijsku godinu prvi put, i u školskoj 2010/11 godini ostvarili najmanje 48 ESPB će se rangirati za finansiranje iz budžeta. Za te studente će izaći posebno obaveštenje.

Studenti koji su se upisali školske 2010/11. godine u prvu studijsku godinu prvi put, i u školskoj 2010/11 godini nisu ostvarili najmanje 48 ESPB upisuju se u statusu studenata koji se sami finansiraju.

Upis će se obaviti u periodu od 01. do 11.novembra, u terminu od 15 do 17 časova, u Studentskom odseku, šalter 5.

Za upis je potrebno:

• indeks
  • dva prijavna lista (obrazac ŠV 20)
  • dve odvojene priznanice sa naznakom „za Univerzitet“,  jedna na 100-dinara i druga na 1.500- dinara, na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj 840-1438666-48, poziv na broj 80200, model 97

Obaveštenje o upisu za kandidate koji su se prijavili na konkurs za upis u prvu godinu doktorskih studija u školskoj 2011/12.godini, biće naknadno objavljeno.

U Beogradu, 31.10.2011 .godine