Обавештење о упису школске 2011/12. године за студенте докторских студија

Према Закону о високом образовању студенти на свим нивоима студија морају уписати школску годину да би остали у статусу студента. Ако се не упишу у одговарајућој школској години, губе статус студента. Услов за упис школске године је да су студенти измирили све доспеле финансијске обавезе према Факултету.

Приликом уписа школске године студенти докторских студија уписују и одговарајаћу студијску годину.

Студенти прве студијске године уписују другу студијску годину студија ако имају остварених најмање 37 ЕСПБ у првој студијској години.

Студенти друге студијске године уписују трећу студијску годину ако имају све положене испите из прве студијске године и остварених најмање 37 ЕСПБ из друге студијске године.

Школарина за нову студијску годину износи 196.000 динара, и може се платити у четири једанке рате.

Уколико немају потребан услов за упис наредне студијске године, студенти морају обновити упис текуће студијске године године. Приликом обнове уписа текуће студијске године у школској 2011/12.години се не плаћају обновљени уписи предмета.

НАПОМЕНА: Студенти који су се уписали школске 2010/11. године у прву студијску годину први пут, и у школској 2010/11 години остварили најмање 48 ЕСПБ ће се рангирати за финансирање из буџета. За те студенте ће изаћи посебно обавештење.

Студенти који су се уписали школске 2010/11. године у прву студијску годину први пут, и у школској 2010/11 години нису остварили најмање 48 ЕСПБ уписују се у статусу студената који се сами финансирају.

Упис ће се обавити у периоду од 01. до 11.новембра, у термину од 15 до 17 часова, у Студентском одсеку, шалтер 5.

За упис је потребно:

• индекс
  • два пријавна листа (образац ШВ 20)
  • две одвојене признанице са назнаком „за Универзитет“,  једна на 100-динара и друга на 1.500- динара, на жиро рачун Електротехничког факултета број 840-1438666-48, позив на број 80200, модел 97

Обавештење о упису за кандидате који су се пријавили на конкурс за упис у прву годину докторских студија у школској 2011/12.години, биће накнадно објављено.

У Београду, 31.10.2011 .године