Master studije - DRUGI upisni rok

Upis kandidata u DRUGOM upisnom roku na master studije, obaviće se  26, 27 i 28.10.2011.godine od 14 do 16 časova šalter 5. Kandidati  se upisuju u statusu samofinansirajućih studenata prema rang listi.

Kandidati koji se upisuju uz polaganje dopunskih ispita, upisivaće se u istim terminima kao i kandidati sa rang liste.

Pored overenih fotokopija dokumenata (uverenja o diplomiranju, uverenja o položenim ispitima, izvod iz matične knjige rođenih) koje su predali prilikom prijave, za upis je potrebno:

• indeks se dobija na upisu
  • dva popunjena prijavna lista (obrazac ŠV-20)
  • dve fotografije formata 3,5 h 4,5 cm
  • priznanica o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet u visini od 100 dinara na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj
  • priznanica o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet u visini od 1500 dinara na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj

840-1438666-48, model 97, poziv na broj 80200, svrha uplate „za Univerzitet“

Iznos školarinae je 112.000 dinara i može se platiti u četiri rate.

Pri upisu obavezno je predati popunjen PLAN STUDIJA (preuzeti formular), gde student prijavljuje izborne predmete (ukupno 5 predmeta), na osnovu pravila „3 + 2“, gde su najmanje 3 predmeta obavezno iz A grupe predmeta upisanog modula. Preostala 2 predmeta mogu biti predmeti A ili B grupe upisanog modula, ili predmeti nekog drugog modula. Jedan predmet iz grupe B može se zameniti sa dva predmeta iz grupe opšteobrazovnih predmeta.

Upis na preostala mesta  biće u trećem upisnom roku o čemu će  biti naknadno obaveštenje.