Мастер студије - ДРУГИ уписни рок

Упис кандидата у ДРУГОМ уписном року на мастер студије, обавиће се  26, 27 и 28.10.2011.године од 14 до 16 часова шалтер 5. Кандидати  се уписују у статусу самофинансирајућих студената према ранг листи.

Кандидати који се уписују уз полагање допунских испита, уписиваће се у истим терминима као и кандидати са ранг листе.

Поред оверених фотокопија докумената (уверења о дипломирању, уверења о положеним испитима, извод из матичне књиге рођених) које су предали приликом пријаве, за упис је потребно:

• индекс се добија на упису
  • два попуњена пријавна листа (образац ШВ-20)
  • две фотографије формата 3,5 х 4,5 cm
  • признаница о уплаћеној надокнади за Универзитет у висини од 100 динара на жиро рачун Електротехничког факултета број
  • признаница о уплаћеној надокнади за Универзитет у висини од 1500 динара на жиро рачун Електротехничког факултета број

840-1438666-48, модел 97, позив на број 80200, сврха уплате „за Универзитет“

Износ школаринае је 112.000 динара и може се платити у четири рате.

При упису обавезно је предати попуњен ПЛАН СТУДИЈА (преузети формулар), где студент пријављује изборне предмете (укупно 5 предмета), на основу правила „3 + 2“, где су најмање 3 предмета обавезно из А групе предмета уписаног модула. Преостала 2 предмета могу бити предмети А или Б групе уписаног модула, или предмети неког другог модула. Један предмет из групе Б може се заменити са два предмета из групе општеобразовних предмета.

Упис на преостала места  биће у трећем уписном року о чему ће  бити накнадно обавештење.