Biranje predmeta - jesenji semestar 2011/12

Poštovane koleginice i kolege,

Predmete koje ćete slušati u jesenjem semestru birate preko Studentskih servisa, po izvršenom upisu.

Takođe proverite da li su vam svi položeni predmeti evidentirani.

Prvi krug biranja predmeta preko Studentskih servisa počinje 06.10.2011. godine.

Prvi krug biranja predmeta preko Studentskih servisa se zatvara 16.10.2011. godine u ponoć.

17.10.2011. godine, do ponoći, ćete preko Studentskih servisa imati mogućnost da odjavite predmete koji nisu ispunili potreban broj prijavljenih studenta za regularno izvođenje nastave i izaberete one koji se sigurno izvode ove školske godine (ispunjen je uslov potrebnog broja studenata za držanje nastave).

18.10. 2011. godine, od 11 do 14 časova, ćete imati mogućnost da u Studentskom odseku prijavite predmete koji nisu imali ispunjen uslov potrebnog broja prijavljenih studenta, ako dogovorom obezbedite taj broj.  Potrebno je da se istovremeno pojave svi studenti koji učestvuju u dogovoru.

18.10.2011. godine, od 11 do 14 časova,  će vam takođe biti omogućeno da u Studentskom odseku izaberete predmete koje niste imali mogućnost preko Studentskih servisa, a u skladu je sa vašim studijskim programom.

17.10. i 18.10. 2011. godine, od 11 do 14 časova, će vam takođe biti omogućeno da u Studentskom odseku popravite eventualno pogrešno izabrane predmete.

18.10.2011. godine će se formirati lista predmeta koja će se izvoditi u zimskom semestru ove školske godine.

Posle isteka ovih rokova neće biti moguće menjati predmete do početka naredne školske godine.