Бирање предмета - јесењи семестар 2011/12

Поштоване колегинице и колеге,

Предмете које ћете слушати у јесењем семестру бирате преко Студентских сервиса, по извршеном упису.

Такође проверите да ли су вам сви положени предмети евидентирани.

Први круг бирања предмета преко Студентских сервиса почиње 06.10.2011. године.

Први круг бирања предмета преко Студентских сервиса се затвара 16.10.2011. године у поноћ.

17.10.2011. године, до поноћи, ћете преко Студентских сервиса имати могућност да одјавите предмете који нису испунили потребан број пријављених студента за регуларно извођење наставе и изаберете оне који се сигурно изводе ове школске године (испуњен је услов потребног броја студената за држање наставе).

18.10. 2011. године, од 11 до 14 часова, ћете имати могућност да у Студентском одсеку пријавите предмете који нису имали испуњен услов потребног броја пријављених студента, ако договором обезбедите тај број.  Потребно је да се истовремено појаве сви студенти који учествују у договору.

18.10.2011. године, од 11 до 14 часова,  ће вам такође бити омогућено да у Студентском одсеку изаберете предмете које нисте имали могућност преко Студентских сервиса, а у складу је са вашим студијским програмом.

17.10. и 18.10. 2011. године, од 11 до 14 часова, ће вам такође бити омогућено да у Студентском одсеку поправите евентуално погрешно изабране предмете.

18.10.2011. године ће се формирати листа предмета која ће се изводити у зимском семестру ове школске године.

После истека ових рокова неће бити могуће мењати предмете до почетка наредне школске године.