Poseta kompaniji Nordeus

Beliko nam je zadovoljstvo da Vas pozovemo da nam se pridružite pri poseti kompanije Nordeus, 30. maja na Novom Beogradu. Poziv se odnosi na studente našeg fakulteta ukoliko su sa smera RTI ili SI.

Da li želite da vidite kako:

• izgleda raditi u jednoj od najkreativnijih i najuspešnijih softverskih kuća u jugoistočnoj Evropi?
  • se pravi softver koji koriste milioni ljudi svakog dana, ne zato što moraju, već zato što žele!?
  • je raditi na računarima sa 128GB RAM i 32 najnovija procesora?
  • se postaje šampion u stonom fudbalu? :)

Dođite u posetu Nordeus-u, jednoj od vodećih svetskih kompanija u oblasti social i mobile gaming-a. Možda ćete Vašu profesionalnu karijeru započeti upravo u jednom od razvojnih timova Nordeus-a i pridružiti se svojim starijim kolegama. Dođite da se upoznamo i čujete kakve prilike Nordeus nudi studentima, apsolventima i tek diplomiranim inženjerima po pitanju stipendija, praksi i zaposlenja.

Nemojte zaboraviti da se prijavite na mejl milena.etf@gmail.com i potrudite se da popunite anketu o budućem zaposlenju.