Посета компанији Nordeus

Bелико нам је задовољство да Вас позовемо да нам се придружите при посети компаније Nordeus, 30. маја на Новом Београду. Позив се односи на студенте нашег факултета уколико су са смера РТИ или СИ.

Да ли желите да видите како:

• изгледа радити у једној од најкреативнијих и најуспешнијих софтверских кућа у југоисточној Европи?
  • се прави софтвер који користе милиони људи сваког дана, не зато што морају, већ зато што желе!?
  • је радити на рачунарима са 128GB RAM и 32 најновија процесора?
  • се постаје шампион у стоном фудбалу? :)

Дођите у посету Nordeus-у, једној од водећих светских компанија у области social и mobile gaming-а. Можда ћете Вашу професионалну каријеру започети управо у једном од развојних тимова Nordeus-a и придружити се својим старијим колегама. Дођите да се упознамо и чујете какве прилике Nordeus нуди студентима, апсолвентима и тек дипломираним инжењерима по питању стипендија, пракси и запослења.

Немојте заборавити да се пријавите на мејл milena.etf@gmail.com и потрудите се да попуните анкету о будућем запослењу.