Master studije na smeru Sistemsko inženjerstvo i radio komunikacije - predmet MS1ANT

Obaveštavaju se studenti MASTER STUDIJA na smeru Sistemsko inženjerstvo i radio komunikacije da će se u petak, 12.11.2010. godine sa početkom u 19,00 časova u sali 310 (časovi počinju 2 sata kasnije u odnosu na zvaničan raspored zbog preklapanja termina sa predmetom Statistička teorija telekomunikacija), održati uvodni čas iz predmeta Antenski nizovi u telekomunikacionim sistemima (MS1ANT). Na ovom času sa zainteresovanim studentima će se postići dogovor o novom terminu održavanja nastave. Osim toga, biće prikazan sadržaj i program predmeta, kao i način rada i ocenjivanja. Studenti koji ne mogu da dođu na ovaj uvodni čas mogu se javiti putem maila (adresa: gmarkovic@etf.bg.ac.rs) kako bi dobili sva neophodna obaveštenja.

U Beogradu, 09. novembra 2010. god.

Predmetni nastavnici:

Doc. dr Miljko Erić