Мастер студије на смеру Системско инжењерство и радио комуникације - предмет МС1АНТ

Обавештавају се студенти МАСТЕР СТУДИЈА на смеру Системско инжењерство и радио комуникације да ће сe у петак, 12.11.2010. године са почетком у 19,00 часова у сали 310 (часови почињу 2 сата касније у односу на званичан распоред због преклапања термина са предметом Статистичка теорија телекомуникација), одржати уводни час из предмета Антенски низови у телекомуникационим системима (МС1АНТ). На овом часу са заинтересованим студентима ће се постићи договор о новом термину одржавања наставе. Осим тога, биће приказан садржај и програм предмета, као и начин рада и оцењивања. Студенти који не могу да дођу на овај уводни час могу се јавити путем маила (адреса: gmarkovic@etf.bg.ac.rs) како би добили сва неопходна обавештења.

У Београду, 09. новембра 2010. год.

Предметни наставници:

Доц. др Миљко Eрић