Biranje predmeta

Predmete koje ćete slušati u zimskom semestru birate preko Studentskih servisa.

Prvi krug biranja predmeta preko Studentskih servisa se zatvara 27.10.2010. godine u ponoć.

28.10.2010. godine, do ponoći, ćete preko Studentskih servisa imati mogućnost da odjavite predmete koji nisu ispunili potreban broj prijavljenih studenta za regularno izvođenje nastave i izaberete one koji se sigurno izvode ove školske godine (ispunjen je uslov potrebnog broja studenata za držanje nastave).

29.10. 2010. godine, od 11 do 14 časova, ćete imati mogućnost da u Studentskom odseku prijavite predmete koji nisu imali ispunjen uslov potrebnog broja prijavljenih studenta, ako dogovorom obezbedite taj broj. Potrebno je da se istovremeno pojave svi studenti koji učestvuju u dogovoru.

29.10..2010. godine, od 11 do 14 časova, će vam takođe biti omogućeno da u Studentskom odseku izaberete predmete koje niste imali mogućnost preko Studentskih servisa, a u skladu je sa vašim studijskim programom.

28.10. i 29.10. 2010. godine, od 11 do 14 časova, će vam takođe biti omogućeno da u Studentskom odseku popravite eventualno pogrešno izabrane predmete, odnosno uplaćene kredite.

29.10.2010. godine će se formirati lista predmeta koja će se izvoditi u zimskom semestru ove školske godine.

Posle isteka ovih rokova neće biti moguće menjati predmete do početka naredne školske godine.