Бирање предмета

Предмете које ћете слушати у зимском семестру бирате преко Студентских сервиса.

Први круг бирања предмета преко Студентских сервиса се затвара 27.10.2010. године у поноћ.

28.10.2010. године, до поноћи, ћете преко Студентских сервиса имати могућност да одјавите предмете који нису испунили потребан број пријављених студента за регуларно извођење наставе и изаберете оне који се сигурно изводе ове школске године (испуњен је услов потребног броја студената за држање наставе).

29.10. 2010. године, од 11 до 14 часова, ћете имати могућност да у Студентском одсеку пријавите предмете који нису имали испуњен услов потребног броја пријављених студента, ако договором обезбедите тај број. Потребно је да се истовремено појаве сви студенти који учествују у договору.

29.10..2010. године, од 11 до 14 часова, ће вам такође бити омогућено да у Студентском одсеку изаберете предмете које нисте имали могућност преко Студентских сервиса, а у складу је са вашим студијским програмом.

28.10. и 29.10. 2010. године, од 11 до 14 часова, ће вам такође бити омогућено да у Студентском одсеку поправите евентуално погрешно изабране предмете, односно уплаћене кредите.

29.10.2010. године ће се формирати листа предмета која ће се изводити у зимском семестру ове школске године.

После истека ових рокова неће бити могуће мењати предмете до почетка наредне школске године.