Sinergija@University

Nakon svetske premijere novog operativnog sistema, u jeku priprema za svoju najveću konferenciju u Srbiji – Sinergiju, Microsoft organizuje turneju po fakultetima širom zemlje, pod imenom Sinergija@University. Na ovoj turneji će biti predstavljene novine koje donosi novi OS, ali i ostale tehnološke novosti Microsoft-a. Događaj na ETF je zakazan za 11.11.2009. u 16:00 i održaće se u Microsoft učionici, koja se nalazi u Računskom centru Elektrotehničkog fakulteta. Prijava za ovaj događaj nije potrebna – samo dođite u RC 11.11!

Sve goste ovog događaja očekuje DVD sa novim operativnim sistemom Windows 7 Proffesional i još nekoliko poklončića, koje će darivati kompanije Microsoft i Telekom Srbija.

Agenda našeg događaja je sledeća:

1. Zoran Subić, Microsoft: Sinergija@University v.2
  2. Telekom Srbija: Mobilni internet + stud:zona
  3. Darko Kljajić, Microsoft: Windows 7
  4. Zlatko Knežević, Microsoft: Dev&IT platforma Microsoft-a danas

Takođe, dolaskom na ovaj događaj imate šansu da osvojite studentsku propusnicu za ovogodišnju Sinergiju!

Dođite da se družimo i da podelimo sa Vama aktuelnosti o najnovijim Microsoft-ovim proizvodima. Očekujemo Vas!

Sinergija@University