Sinergija@University

Након светске премијере новог оперативног система, у јеку припрема за своју највећу конференцију у Србији – Синергију, Microsoft организује турнеју по факултетима широм земље, под именом Sinergija@University. На овој турнеји ће бити представљене новине које доноси нови ОС, али и остале технолошке новости Microsoft-а. Догађај на ЕТФ је заказан за 11.11.2009. у 16:00 и одржаће се у Microsoft учионици, која се налази у Рачунском центру Електротехничког факултета. Пријава за овај догађај није потребна – само дођите у РЦ 11.11!

Све госте овог догађаја очекује DVD са новим оперативним системом Windows 7 Proffesional и још неколико поклончића, које ће даривати компаније Microsoft и Телеком Србија.

Агенда нашег догађаја је следећа:

1. Зоран Субић, Microsoft: Sinergija@University в.2
  2. Телеком Србија: Мобилни интернет + студ:зона
  3. Дарко Кљајић, Microsoft: Windows 7
  4. Златко Кнежевић, Microsoft: Dev&IT платформа Microsoft-a данас

Такође, доласком на овај догађај имате шансу да освојите студентску пропусницу за овогодишњу Синергију!

Дођите да се дружимо и да поделимо са Вама актуелности о најновијим Microsoft-овим производима. Очекујемо Вас!

Sinergija@University