Obaveštenje za studente koji su obnovili I,II ili III godinu na programu Elektrotehnika i računarstvo

Studenti koji su se upisali na Elektrotehnički fakultet počev od školske 2006/07 - Studijski program Elektrotehnika i računarstvo, a u školskoj 2009/10 obnovili su upis prve, druge ili treće godine studija, imaju pravo da upišu dodatne predmete iz naredne godine, i to:

1. Studenti koji su obnovili prvu godinu mogu upisati predmete iz zimskog semestra druge godine,
  2. Studenti koji su obnovili drugu godinu mogu upisati predmete iz zimskog semestra treće godine,
  3. Studenti koji su obnovili treću godinu mogu upisati predmete iz zimskog semestra četvrte godine,

POD USLOVOM DA SU POLOŽILI PREDMETE KOJI PREDSTAVLJAJU PREDUSLOVE ZA NJIHOV UPIS

Studenti koji su upisani u statusu samofinansirajućih studenata plaćaju dodatno upisane predmete prema broju kredita koji nose ti predmeti.

Molbe se podnose u Studentskom odseku u periodu  do 1.11.2009. godine.

U prilogu se dostavlja spisak predmeta koji imaju preduslove za upis:

Predmet
(naziv predmeta, šifra predmeta)
Preduslov(i)
(naziv predmeta, šifra predmeta)
Objektno- orijentisano programiranje (OE2OOP, OS2OO1, OF2OO1)    Programiranje 1 (OO1P1), Programiranje 2 (OO1P2)
Operativni sistemi 2 (SI3OS2, IR3OS2)       Operativni sistemi 1 (SI2OS1, IR2OS1), Programiranje 1 (SI1P1, OO1P1), Programiranje 2 (SI2P2, OO1P2), Objektno- orijentisano programiranje 1 (SI2OO1, IR2OO1)
Baze podataka (IR3BP, OT3BP) Programiranje 1 (OO1P1), Programiranje 2 (OO1P2), Osnovi računarske tehnike (OO1ORT)
Programski prevodioci 1 (SI4PP1, IR4PP1) Objektno- orijentisano programiranje 1 (SI2OO1, IR2OO1)
Testiranje softvera (SI3TS) Objektno- orijentisano programiranje 1 (SI2OO1)
Multiprocesorski sistemi (IR4MPS) Arhitektura i organizacija računara 1 (IR3AOR1), Arhitektura i organizacija računara 2 (IR3AOR2), Objektno- orijentisano programiranje 1 (IR2OO1)
Engleski jezik 3 (OF2EJ3) Engleski jezik 1(OO1EJ1) ili Engleski jezik 2(OO1EJ2)
Senzori i aktuatori (OS3SA) Električna merenja (OS2EM)
Telekomunikacione mreže (OT3TM) Telekomunikacije 1 (OT2T1)
Obrada signala 1 (OT3OS1) Signali i sistemi (OT2SIS), Telekomunikacije 1 (OT2T1)
Adaptivna obrada signala (OT4AOS) Obrada signala 1 (OT3OS1)
Širokopojasne telekomunikacione mreže (OT4ŠTM) Telekomunikacione mreže (OT3TM), Telekomunikacije 2 (OT3T2)
Radio sistemi (OT4RS) Radio komunikacije (OT3RK)
Radiotehnika (OT4R, MS1R) Radio komunikacije (OT3RK)
Telekomunikacione mreže za pristup (OT4TKM) Telekomunikacije 2 (OT3T2), Telekomunikacione mreže (OT3TM)

Ostali predmeti iz prolećnog semestra NEMAJU PREDUSLOVE.

Za sve dodatne informacije obratiti se studentu prodekanu na studentprodekan@etf.bg.ac.rs

DEKAN

Prof.dr Miodrag Popović