Обавештење за студенте који су обновили I,II или III годину на програму Електротехника и рачунарствo

Студенти који су се уписали на Електротехнички факултет почев од школске 2006/07 - Студијски програм Електротехника и рачунарство, а у школској 2009/10 обновили су упис прве, друге или треће године студија, имају право да упишу додатне предмете из наредне године, и то:

1. Студенти који су обновили прву годину могу уписати предмете из зимског семестра друге године,
  2. Студенти који су обновили другу годину могу уписати предмете из зимског семестра треће године,
  3. Студенти који су обновили трећу годину могу уписати предмете из зимског семестра четврте године,

ПОД УСЛОВОМ ДА СУ ПОЛОЖИЛИ ПРЕДМЕТЕ КОЈИ ПРЕДСТАВЉАЈУ ПРЕДУСЛОВЕ ЗА ЊИХОВ УПИС

Студенти који су уписани у статусу самофинансирајућих студената плаћају додатно уписане предмете према броју кредита који носе ти предмети.

Молбе се подносе у Студентском одсеку у периоду  до 1.11.2009. године.

У прилогу се доставља списак предмета који имају предуслове за упис:

(назив предмета, шифра предмета)
Предуслов(и)
(назив предмета, шифра предмета)
Објектно- оријентисано програмирање (ОЕ2ООП, ОС2ОО1, ОФ2ОО1)    Програмирање 1 (ОО1П1), Програмирање 2 (ОО1П2)
Оперативни системи 2 (СИ3ОС2, ИР3ОС2)       Оперативни системи 1 (СИ2ОС1, ИР2ОС1), Програмирање 1 (СИ1П1, ОО1П1), Програмирање 2 (СИ2П2, ОО1П2), Објектно- оријентисано програмирање 1 (СИ2ОО1, ИР2ОО1)
Базе података (ИР3БП, ОТ3БП) Програмирање 1 (ОО1П1), Програмирање 2 (ОО1П2), Основи рачунарске технике (ОО1ОРТ)
Програмски преводиоци 1 (СИ4ПП1, ИР4ПП1) Објектно- оријентисано програмирање 1 (СИ2ОО1, ИР2ОО1)
Тестирање софтвера (СИ3ТС) Објектно- оријентисано програмирање 1 (СИ2ОО1)
Мултипроцесорски системи (ИР4МПС) Архитектура и организација рачунара 1 (ИР3АОР1), Архитектура и организација рачунара 2 (ИР3АОР2), Објектно- оријентисано програмирање 1 (ИР2ОО1)
Енглески језик 3 (ОФ2ЕЈ3) Енглески језик 1(ОО1ЕЈ1) или Енглески језик 2(ОО1ЕЈ2)
Сензори и актуатори (ОС3СА) Електрична мерења (ОС2ЕМ)
Телекомуникационе мреже (ОТ3ТМ) Телекомуникације 1 (ОТ2Т1)
Обрада сигнала 1 (ОТ3ОС1) Сигнали и системи (ОТ2СИС), Телекомуникације 1 (ОТ2Т1)
Адаптивна обрада сигнала (ОТ4АОС) Обрада сигнала 1 (ОТ3ОС1)
Широкопојасне телекомуникационе мреже (ОТ4ШТМ) Телекомуникационе мреже (ОТ3ТМ), Телекомуникације 2 (ОТ3Т2)
Радио системи (ОТ4РС) Радио комуникације (ОТ3РК)
Радиотехника (ОТ4Р, МС1Р) Радио комуникације (ОТ3РК)
Телекомуникационе мреже за приступ (ОТ4ТКМ) Телекомуникације 2 (ОТ3Т2), Телекомуникационе мреже (ОТ3ТМ)

Остали предмети из пролећног семестра НЕМАЈУ ПРЕДУСЛОВЕ.

За све додатне информације обратити се студенту продекану на studentprodekan@etf.bg.ac.rs

ДЕКАН

Проф.др Миодраг Поповић