Majkrosoft BETA proleće

Poštovana koleginice/kolega,

pozivamo Vas da nam se pridružite u Računskom centru Elektrotehničkog fakulteta, u „Majkrosoft učionici“, u sredu, 1. aprila 2009 od 16 časova, na prvom događaju na turneji Majkrosoft Akademskih programa, predavanju pod imenom Majkrosoft BETA proleće! Na ovoj turneji, Majkrosoft Akademski programi će, zajedno sa studentima-partnerima i eminentnim predavačima, razgovarati o budućnosti Majkrosoft operativnih sistema, razvojnog softvera, pričaćemo o interesantnim proizvodima koji su u Beta ili STR fazi, te zanimljivim novim konceptima upotrebe računara.

Agenda našeg događaja je sledeća:

1. Zoran Subić (Microsoft): STC+S2B programi Majkrosofta (15 minuta)
  2. Stanko Nikolić (SpiderLab): Visual Studio 2010 pre-CTP (45 minuta)
  3. Jelena Marašević (MSP ETF): Mirosoft Live ThumbTack Beta (15 minuta)
  4. PAUZA (20 minuta)
  5. Zoran Subić (Microsoft): Windows 7 Beta (45 minuta)
  6. Vojin Katić (MSP ETF): Microsoft HD View (15 minuta)

Dolazimo ponovo sa vrednim poklonima za pažljive slušaoce, a posebno iznenađenje čeka sve kolege koje žele da se sertifikuju zvaničnim Microsoft sertifikatima – objasnićemo na koji način možete doći do kodova za polaganje ispita potpuno besplatno, pomoću DreamSpark programa!

Vaši Majkrosoft studenti-partneri sa ETF.