Мајкрософт БЕТА пролеће

Поштована колегинице/колега,

позивамо Вас да нам се придружите у Рачунском центру Електротехничког факултета, у „Majкрософт учионици“, у среду, 1. априла 2009 од 16 часова, на првом догађају на турнеји Мајкрософт Академских програма, предавању под именом Мајкрософт БЕТА пролеће! На овој турнеји, Мајкрософт Академски програми ће, заједно са студентима-партнерима и еминентним предавачима, разговарати о будућности Мајкрософт оперативних система, развојног софтвера, причаћемо о интересантним производима који су у Бета или СТР фази, те занимљивим новим концептима употребе рачунара.

Агенда нашег догађаја је следећа:

1. Зоран Субић (Microsoft): STC+S2B програми Мајкрософта (15 минута)
  2. Станко Николић (SpiderLab): Visual Studio 2010 pre-CTP (45 минута)
  3. Јелена Марашевић (МСП ЕТФ): Mirosoft Live ThumbTack Beta (15 минута)
  4. ПАУЗА (20 минута)
  5. Зоран Субић (Microsoft): Windows 7 Beta (45 минута)
  6. Војин Катић (МСП ЕТФ): Microsoft HD View (15 минута)

Долазимо поново са вредним поклонима за пажљиве слушаоце, а посебно изненађење чека све колеге које желе да се сертификују званичним Microsoft сертификатима – објаснићемо на који начин можете доћи до кодова за полагање испита потпуно бесплатно, помоћу DreamSpark програма!

Ваши Мајкрософт студенти-партнери са ЕТФ.