Važna obaveštenja studentima

PRIJAVA KOLOKVIJUMA JE OD 24. DO 31. MARTA,  a
PRIJAVA ISPITA ZA APSOLVENTSKI ROK  JE OD 2. DO 10. APRILA 2008. godine.

Kolokvijum iz Osnova digitalne elektronike (predmetni nastavnik prof.dr Dragan Vasiljević) mogu da prijave samo studenti koji su šk.2007/08. godine prvi put upisali 2. godinu.

Kolokvijum iz Prostiranja optičkih talasa (predmetni nastavnik prof.dr Jovan Cvetić) mogu da prijave samo studenti koji su šk. 2007/08. godine prvi put upisali 3. godinu.

Ispite u apsolventskom roku mogu da prijave samo apsolventi!

I  kolokvijumi   i   ispiti   se   prijavljuju   preko  računara u Opciji –Prijava ispita.
Naknadna prijava kolokvijuma i ispita se plaća.

STUDENTI KOJI IZ OPRAVDANIH RAZLOGA NE MOGU DA PRIJAVE KOLOKVIJUM ILI ISPIT PREKO RAČUNARA, TREBA TO DA URADE U STUDENTSKOM ODSEKU U PREDVIĐENOM ROKU ZA PRIJAVU.

Beograd, 20.03.2008. god.                                                                                                    Iz Studentskog odseka