Важна обавештења студентима

ПРИЈАВА КОЛОКВИЈУМА ЈЕ ОД 24. ДО 31. МАРТА,  а
ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА АПСОЛВЕНТСКИ РОК  ЈЕ ОД 2. ДО 10. АПРИЛА 2008. године.

Колоквијум из Основа дигиталне електронике (предметни наставник проф.др Драган Васиљевић) могу да пријаве само студенти који су шк.2007/08. године први пут уписали 2. годину.

Колоквијум из Простирања оптичких таласа (предметни наставник проф.др Јован Цветић) могу да пријаве само студенти који су шк. 2007/08. године први пут уписали 3. годину.

Испите у апсолвентском року могу да пријаве само апсолвенти!

I  колоквијуми   и   испити   се   пријављују   преко  рачунара у Опцији –Пријава испита.
Накнадна пријава колоквијума и испита се плаћа.

СТУДЕНТИ КОЈИ ИЗ ОПРАВДАНИХ РАЗЛОГА НЕ МОГУ ДА ПРИЈАВЕ КОЛОКВИЈУМ ИЛИ ИСПИТ ПРЕКО РАЧУНАРА, ТРЕБА ТО ДА УРАДЕ У СТУДЕНТСКОМ ОДСЕКУ У ПРЕДВИЂЕНОМ РОКУ ЗА ПРИЈАВУ.

Београд, 20.03.2008. год.                                                                                                    Из Студентског одсека