Preliminarni poziv budućim studentima doktorskih studija grupe za telekomunikacije

U okviru aktivnosti Laboratorije za akustiku u toku je prijavljivanje kod Ministarstva za nauku za dugoročni istraživački projekat (3 godine). Predviđeno je da ovaj projekat, između ostalog, obuhvati aktivnosti iz oblasti obrade signala, fizičkih merenja i akustike prostorija.

Pozivaju se budući studenti prijavljeni za doktorske studije na Grupi za telekomunikacije, koji su zainteresovani za učešće u ovom projektu, da se preliminarno prijave. Prijavljivanje se obavlja mejlom profesoru Miomiru Mijiću na adresu emijic@etf.bg.ac.rs.

Na osnovu ovakvih preliminarnih prijava kandidati bi bili pozivani na razgovor. Konačan dogovor o angažovanju bio bi definisan nakon upisa doktorskih studija i usvajanja projekta od strane Ministarstva za nauku.