Прелиминарни позив будућим студентима докторских студија групе за телекомуникације

У оквиру активности Лабораторије за акустику у току је пријављивање код Министарства за науку за дугорочни истраживачки пројекат (3 године). Предвиђено је да овај пројекат, између осталог, обухвати активности из области обраде сигнала, физичких мерења и акустике просторија.

Позивају се будући студенти пријављени за докторске студије на Групи за телекомуникације, који су заинтересовани за учешће у овом пројекту, да се прелиминарно пријаве. Пријављивање се обавља мејлом професору Миомиру Мијићу на адресу emijic@etf.bg.ac.rs.

На основу оваквих прелиминарних пријава кандидати би били позивани на разговор. Коначан договор о ангажовању био би дефинисан након уписа докторских студија и усвајања пројекта од стране Министарства за науку.