Upoznajte nas Wartsila Voyage d.o.o. Beograd

Organizator Wartsila Voyage d.o.o. Beograd
Mesto Sala 314

Apstrakt predavanja:

Generalni direktor Wartsila Voyage d.o.o. Beograd, Evgeni Kariženskij će se lično obratiti studentima i upoznati ih sa poslovanjem kompanije.

Nakon njegovog obraćanja, studenti mogu iskoristiti jedinstvenu priliku da slušaju i da se bliže upoznaju sa radom različitih sektora u okviru istraživanja i razvoja u pomorskoj industriji.

O kompaniji:

Wärtsilä je globalni lider u inovativnim tehnologijama i sveobuhvatnim rešenjima na tržištu pomorske industrije i energetike.

Naš cilj je predvoditi svet u tranziciji ka dekarbonizaciji i samoodrživosti. Pomerajući granice u inženjeringu i tehnologiji, mi to i ostvarujemo.

Naš posvećeni tim od 17.500 profesionalaca na više od 240 lokacija u 79 zemalja oblikuje transformaciju dekarbonizacije naših industrija širom sveta.

U 2022. neto prodaja kompanije iznosila je 5,8 milijardi evra.

Wärtsilä je uvrštena na Nasdaq Helsinki i ubraja se u 100 najuticajnijih kompanija u Svetu.

Konstantno smo u potrazi za talentima, usresređenim na budućnost, koji žele da nam se pridruže.