Упознајте нас Wartsila Voyage д.о.о. Београд

ОрганизаторWartsila Voyage д.о.о. Београд
МестоСала 314

Апстракт предавања:

Генерални директор Wartsila Voyage д.о.о. Београд, Евгени Кариженскиј ће се лично обратити студентима и упознати их са пословањем компаније.

Након његовог обраћања, студенти могу искористити јединствену прилику да слушају и да се ближе упознају са радом различитих сектора у оквиру истраживања и развоја у поморској индустрији.

О компанији:

Wärtsilä је глобални лидер у иновативним технологијама и свеобухватним решењима на тржишту поморске индустрије и енергетике.

Наш циљ је предводити свет у транзицији ка декарбонизацији и самоодрживости. Померајући границе у инжењерингу и технологији, ми то и остварујемо.

Наш посвећени тим од 17.500 професионалаца на више од 240 локација у 79 земаља обликује трансформацију декарбонизације наших индустрија широм света.

У 2022. нето продаја компаније износила је 5,8 милијарди евра.

Wärtsilä је уврштена на Nasdaq Helsinki и убраја се у 100 најутицајнијих компанија у Свету.

Константно смо у потрази за талентима, усресређеним на будућност, који желе да нам се придруже.