Predstavljanje Inženjera za replaniranje i operativno energetsko upravljanje – dispečer u EPS A.D.

Vreme 04. oktobar 2023. 12:00 - 13:00
Organizator EPS A.D.
Mesto Sala 310

Studenti i svršeni studenti Master akademskih studija Elektrotehničkog fakulteta univerziteta u Beogradu, pozivamo Vas na prezentaciju radnog mesta Inženjer za replaniranje i operativno energetsko upravljanje – dispečer za koje je kompanija EPS A.D. raspisala konkurs (https://www.eps.rs/cir/Pages/praksa.aspx). Na ovom radnom mestu imaćete priliku da naučite i steknete iskustva na poslovima optimizacije proizvodnog miksa u EPS AD, kompaniji sa najvećim proizvodnim miksom u ovom delu Evrope, kao i da steknete znanja u vezi sa funkcionisanjem tržišta električne energije, operativna znanja u vezi sa planiranjem i obezbeđivanjem pomoćnih usluga, i iskustva u mnogim drugim inženjerski zahtevnim i relevantnim poslovima.  U okviru prezentacije, zaposleni iz EPS AD izložiće opis poslova koji se obavljaju u okviru Sektora za dispečersko planiranje i upravljanje proizvodnjom, kojem pripada ovo radno mesto i dati detaljan opis poslova koje obavlja Inženjer za replaniranje i operativno energetsko upravljanje. Studenti će imati priliku da dobiju neophodne informacije o kompaniji EPS AD i čuju iskustva inženjera EPS AD na poslovima operativnog upravljanja, kao i da postave sva pitanja u vezi sa radom kompanije i radnim mestom Inženjer za replaniranje i operativno energetsko upravljanje – dispečer.