Представљање Инжењера за репланирање и оперативно енергетско управљање – диспечер у ЕПС А.Д.

Време04. октобар 2023. 12:00 - 13:00
ОрганизаторЕПС А.Д.
МестоСала 310

Студенти и свршени студенти Мастер академских студија Електротехничког факултета универзитета у Београду, позивамо Вас на презентацију радног места Инжењер за репланирање и оперативно енергетско управљање – диспечер за које је компанија ЕПС А.Д. расписала конкурс (https://www.eps.rs/cir/Pages/praksa.aspx). На овом радном месту имаћете прилику да научите и стекнете искуства на пословима оптимизације производног микса у ЕПС АД, компанији са највећим производним миксом у овом делу Европе, као и да стекнете знања у вези са функционисањем тржишта електричне енергије, оперативна знања у вези са планирањем и обезбеђивањем помоћних услуга, и искуства у многим другим инжењерски захтевним и релевантним пословима.  У оквиру презентације, запослени из ЕПС АД изложиће опис послова који се обављају у оквиру Сектора за диспечерско планирање и управљање производњом, којем припада ово радно место и дати детаљан опис послова које обавља Инжењер за репланирање и оперативно енергетско управљање. Студенти ће имати прилику да добију неопходне информације о компанији ЕПС АД и чују искуства инжењера ЕПС АД на пословима оперативног управљања, као и да поставе сва питања у вези са радом компаније и радним местом Инжењер за репланирање и оперативно енергетско управљање – диспечер.