Prezentacija Rivian

Organizator Rivian
Mesto Amfiteatar 56

Apstrakt predavanja:

U utorak 6.12.2022. u terminu 10-11 časova biće održana zvanična prezentacija Rivian-a studentima, alumnistima i nastavnom kadru Elektrotehničkog fakulteta i Mašinskog fakulteta uz Q&A sesiju u amfiteatru 56 na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Prezentaciju kompanije i Q&A sesiju će održati globalni direktori različitih tehnoloških divizija Rivian -a. Pre same prezentacije, 9-10 časova, Rivian vozilo biće izloženo ispred platoa Elektrotehničkog fakulteta i predstvljeno svim studentima i zainteresovanima.

O kompaniji: