Презентација Rivian

ОрганизаторRivian
МестоАмфитеатар 56

Апстракт предавања:

У уторак 6.12.2022. у термину 10-11 часова биће одржана званична презентација Rivian-а студентима, алумнистима и наставном кадру Електротехничког факултета и Машинског факултета уз Q&А сесију у амфитеатру 56 на Електротехничком факултету Универзитета у Београду. Презентацију компаније и Q&А сесију ће одржати глобални директори различитих технолошких дивизија Rivian -а. Пре саме презентације, 9-10 часова, Rivian возило биће изложено испред платоа Електротехничког факултета и предствљено свим студентима и заинтересованима.

О компанији: