Drumska Strela organizuje prijem novih članova

Vreme 22. novembar 2022. 10:00 - 14:00
Mesto Elektrotehničkog Fakulteta

Formula Student tim Drumska Strela organizuje prijem novih članova. Konkurs traje do 30.11.2022. U okviru promocije konkursa, u utorak 22.11 od 10 do 14 časova, možete posetiti štand Drumske Strele u holu Elektrotehničkog Fakulteta, kao i prezentaciju u sali 62, od 12 časova.

Tim čine studenti Univerziteta u Beogradu koji projektuju i izrađuju električno trkačko vozilo. Tim Drumske Strele učestvuje na brojnim evropskim takmičenjima koja se organizuju po uzoru na takmičenje Formule 1 i održavaju na poznatim stazama Formule 1 i Moto GP. Ove godine Drumska Strela kreće u izradu novog, a drugog po redu, električnog vozila čime drži korak sa razvojem svetske auto-industrije.

Ukoliko studiraš na Univerzitetu u Beogradu i ljubitelj si auto-moto sporta, ne propusti priliku da postaneš deo tima Drumske Strele! U podtimovima je veoma poželjno neko specifično znanje materije i programa. Bitna je inicijativa, želja za sprovođenjem ideja u delo, kao i entuzijazam i spremnost na timski rad.