Друмска Стрела организује пријем нових чланова

Време22. новембар 2022. 10:00 - 14:00
МестоЕлектротехничког Факултета

Формула Студент тим Друмска Стрела организује пријем нових чланова. Конкурс траје до 30.11.2022. У оквиру промоције конкурса, у уторак 22.11 od 10 do 14 часова, можете посетити штанд Друмске Стреле у холу Електротехничког Факултета, као и презентацију у сали 62, од 12 часова.

Тим чине студенти Универзитета у Београду који пројектују и израђују електрично тркачко возило. Тим Друмске Стреле учествује на бројним европским такмичењима која се организују по узору на такмичење Formule 1 и одржавају на познатим стазама Formule 1 i Moto GP. Ове године Друмска Стрела креће у израду новог, а другог по реду, електричног возила чиме држи корак са развојем светске ауто-индустрије.

Уколико студираш на Универзитету у Београду и љубитељ си ауто-мото спорта, не пропусти прилику да постанеш део тима Друмске Стреле! У подтимовима је веома пожељно неко специфично знање материје и програма. Битна је иницијатива, жеља за спровођењем идеја у дело, као и ентузијазам и спремност на тимски рад.