Delorean karavan na parkingu ETF-a

Organizator Levi 9
Mesto Elektrotehnički fakultet

Apstrakt predavanja:
Kompanija Levi 9 predstavlja studentske prakse i stipendije, kao i mogućnosti zapošljavanja u kompaniji.
Delorean je svojom pojavom obeležio čitavu epohu i ostao upamćen kao simbol pop kulture koji nam govori da ništa nije nemoguće. Prkosi konvencionalnom, i u svojoj misiji teži da dotakne zvezde. To je za nas Delorean, a naš trag u vasioni će se tek videti! Levi9 vozi po zvezdanom nebu IT industrije više od 17 godina. Mi smo simbol trendova i inovacija, a imamo i Deloreana. Zašto? Ako je bio dobar Stivenu Spilbergu, zašto ne bi i nama? Zato ako si IT profesionalac, projektni menadžer ili tražiš kompaniju u kojoj ćeš započeti karijeru, poseti https://www.levi9.com/delorean_car  i pridruži nam se.

O kompaniji:
Levi 9 Tehnolodži Servises je servisna kompanija koja pruža usluge razvoja, implementacije, održavanja i testiranja softvera međunarodnim klijentima. Sedište Levi9 se nalazi u Amseterdamu, a u Srbiji je najveći razvojni centar koji trenutno broji oko 700 IT stručnjaka.