Делореан караван на паркингу ЕТФ-а

ОрганизаторЛеви 9
МестоЕлектротехнички факултет

Апстракт предавања:
Компанија Леви 9 представља студентске праксе и стипендије, као и могућности запошљавања у компанији.
Делореан је својом појавом обележио читаву епоху и остао упамћен као симбол поп културе који нам говори да ништа није немогуће. Пркоси конвенционалном, и у својој мисији тежи да дотакне звезде. То је за нас Делореан, а наш траг у васиони ће се тек видети! Леви9 вози по звезданом небу ИТ индустрије више од 17 година. Ми смо симбол трендова и иновација, а имамо и Делореана. Зашто? Ако је био добар Стивену Спилбергу, зашто не би и нама? Зато ако си ИТ професионалац, пројектни менаџер или тражиш компанију у којој ћеш започети каријеру, посети https://www.levi9.com/delorean_car  и придружи нам се.

О компанији:
Леви 9 Технолоџи Сервисес је сервисна компанија која пружа услуге развоја, имплементације, одржавања и тестиранја софтвера међународним клијентима. Седиште Леви9 се налази у Амсетердаму, а у Србији је највећи развојни центар који тренутно броји око 700 ИТ стручњака.