Promocija programa stipendiranja za studente

Vreme 27. novembar 2021. 10:00
Predavač Sandra Živanov, Predrag Jeftić, Tanja Bojković, Miloš Milanović, Marko Janjić, Milica Poljak, Jovana Jeličić, Vukašin Pajević
Organizator OOO Velesstroй
Mesto Online, platforma ZOOM

Apstrakt predavanja:

Studenti završne godine osnovnih studija Elektrotehnike i računarstva, smera: Energetika, kao i studenti master studija, modula: Elektroenergetski pretvarači i Elektroenergetski sistemi, će imati priliku da se upoznaju sa:

• Sadržajem i uslovima Programa stipendiranja Kompanije;
  • Radom Kompanije i aktuelnim projektima, kao i sa radom svakog pojedinačnog Odeljenja u kojima je predviđeno da rade budući stipendisti po završetku studija;
  • Uslovima rada, smeštaja i ishrane na građevinskim projektima Kompanije.

Link ka predavanju  ID: 843 9874 7266 šifra: FNX3ps

O kompaniji:

OOO Velesstroй – jedna od vodećih građevinskih kompanija u Ruskoj Federaciji u oblasti izgradnje objekata za preradu nafte i gasa, infrastrukturnih objekata za snabdevanje električnom energijom, kao i objekata opšte namene.