Промоција програма стипендирања за студенте

Време27. новембар 2021. 10:00
ПредавачСандра Живанов, Предраг Јефтић, Тања Бојковић, Милош Милановић, Марко Јањић, Mилица Пољак, Јована Јеличић, Вукашин Пајевић
ОрганизаторООО Велесстрой
МестоOnline, платформа ZOOM

Апстракт предавања:

Студенти завршне године основних студија Електротехнике и рачунарства, смера: Енергетика, као и студенти мастер студија, модула: Електроенергетски претварачи и Електроенергетски системи, ће имати прилику да се упознају са:

• Садржајем и условима Програма стипендирања Компаније;
  • Радом Компаније и актуелним пројектима, као и са радом сваког појединачног Одељења у којима је предвиђено да раде будући стипендисти по завршетку студија;
  • Условима рада, смештаја и исхране на грађевинским пројектима Компаније.

Линк ка предавању  ID: 843 9874 7266 шифра: FNX3ps

О компанији:

ООО Велесстрой – једна од водећих грађевинских компанија у Руској Федерацији у области изградње објеката за прераду нафте и гаса, инфраструктурних објеката за снабдевање електричном енергијом, као и објеката опште намене.