Mogućnosti za mobilnost studenata kroz programe Erasmus+ i CEEPUS

Vreme 14. oktobar 2021. 18:00
Mesto Velika sala SKC

• Kako otići na stipendiranu studentsku razmenu na osnovnim,  master ili doktorskim studijama kroz Erasmus+ i CEEPUS programe?

• Stipendirane cele master studije na Erasmus Mundus zajedničkim master programima.

• Šta su Eurodesk i Europass i kako ih koristiti u potrazi i prijavi za mobilnost u inostranstvo?

Odgovore na ova pitanja možete saznati iz prve ruke na prezentaciji Informativnog centra Fondacije Tempus, organizacije zadužene za promociju i sprovođenje programa Erasmus+ i CEEPUS u Republici Srbiji. Erasmus+ je program Evropske unije za obrazovanje, mlade i sport, dok je CEEPUS srednjoevropski program za razmenu studenata i nastavnog osoblja.

Događaj se organizuje u Velikoj sali Studentskog kulturnog centra (SKC), ul. Kralja Milana 48, uz poštovanje svih epidemioloških mera.

Slike

• /uploads/attachment/najava/427/plakat_za_14._oktobar_2021._-_Fondacija_Tempus__Mogu%C4%87nosti_za_mobilnost_studenata....jpg