Могућности за мобилност студената кроз програме Erasmus+ и CEEPUS

Време14. октобар 2021. 18:00
МестоВелика сала СКЦ

• Како отићи на стипендирану студентску размену на основним,  мастер или докторским студијама кроз Erasmus+ и CEEPUS програме?

• Стипендиране целе мастер студије на Erasmus Mundus заједничким мастер програмима.

• Шта су Eurodesk и Europass и како их користити у потрази и пријави за мобилност у иностранство?

Одговоре на ова питања можете сазнати из прве руке на презентацији Информативног центра Фондације Темпус, организације задужене за промоцију и спровођење програма Erasmus+ и CEEPUS у Републици Србији. Erasmus+ је програм Европске уније за образовање, младе и спорт, док је CEEPUS средњоевропски програм за размену студената и наставног особља.

Догађај се организује у Великој сали Студентског културног центра (СКЦ), ул. Краља Милана 48, уз поштовање свих епидемиолошких мера.

Слике

• /uploads/attachment/najava/427/plakat_za_14._oktobar_2021._-_Fondacija_Tempus__Mogu%C4%87nosti_za_mobilnost_studenata....jpg