Program stipendiranja - Velesstroй

Vreme 19. novembar 2019. 14:00 - 15:00
Predavač Stanislav Poljak – Direktor komercijale i razvoja poslovanja; Vesna Tanasković – Rukovodilac odeljenja za obradu tenderske dokumentacije; HR tim Kompanije: Slavoljub Kostič, Sandra Živanov
Organizator Velesstroй
Mesto Sala 59, Elektrotehnički fakultet

Apstrakt predavanja:

Pozivamo sve zainteresovane redovne studente završnih godina osnovnih i master studija Elektrotehnike i računarstva, sledećih usmerenja: Energetika (osnovne studije) i Elektroenergetski pretvarači i Elektroenergetski sistemi (Master studije) da dođu na prezentaciju Programa Stipendiranja kompanije Velesstroй.

Studentima, koji uspešno prođu selekciju, Kompanija obezbeđuje:

• Mesečnu stipendiju  – za period od 12 meseci
  • Predviđeni iznos stipendije:
    • 350 eura (za studente završne godine osnovnih studija)
    • 450 eura (za studente završne godine master studija)
  • Period isplate stipendija od decembra 2019. godine do novembra 2020 godine
  • Stručnu praksu u ofisu Kompanije u Beogradu (u periodu od 2 meseca: jul i avgust)
  • Sigurno zaposlenje na građevinskim projektima Kompanije Velesstroй

O kompaniji:

VELESSTROЙ – jedna od vodećih građevinskih kompanija u Ruskoj Federaciji u oblasti izgradnje objekata za preradu nafte i gasa, infrastrukturnih objekata za snabdevanje električnom energijom, kao i objekata opšte namene.

*predviđeno trajanje predavanja je 45 minuta + 15 minuta za pitanja studenata

**mesto predavanja se usaglašava u zavisnosti od raspoloživih sala i termina predavanja