Програм стипендирања - Велесстрой

Време19. новембар 2019. 14:00 - 15:00
ПредавачСтанислав Пољак – Директор комерцијале и развоја пословања; Весна Танасковић – Руководилац одељења за обраду тендерске документације; HR тим Компаније: Славољуб Костич, Сандра Живанов
ОрганизаторВелесстрой
МестоСала 59, Електротехнички факултет

Апстракт предавања:

Позивамо све заинтересоване редовне студенте завршних година основних и мастер студија Електротехнике и рачунарства, следећих усмерења: Енергетика (основне студије) и Електроенергетски претварачи и Електроенергетски системи (Мастер студије) да дођу на презентацију Програма Стипендирања компаније Велесстрой.

Студентима, који успешно прођу селекцију, Компанија обезбеђује:

• Месечну стипендију  – за период од 12 месеци
  • Предвиђени износ стипендије:
    • 350 еура (за студенте завршне године основних студија)
    • 450 еура (за студенте завршне године мастер студија)
  • Период исплате стипендија од децембра 2019. године до новембра 2020 године
  • Стручну праксу у офису Компаније у Београду (у периоду од 2 месеца: јул и август)
  • Сигурно запослење на грађевинским пројектима Компаније Велесстрой

О компанији:

ВЕЛЕССТРОЙ – једна од водећих грађевинских компанија у Руској Федерацији у области изградње објеката за прераду нафте и гаса, инфраструктурних објеката за снабдевање електричном енергијом, као и објеката опште намене.

*предвиђено трајање предавања је 45 минута + 15 минута за питања студената

**место предавања се усаглашава у зависности од расположивих сала и термина предавања