Od školske klupe do karijere i dalje… Digitalizacija u Srbiji

Vreme 10. decembar 2013. 12:57
Predavač Master inženjer Marina Ilić, Samostalni inženjer, Odsek Regionalni centri JP Emisiona tehnika i veze
Mesto amfiteatar 56, ETF

Biografija predavača i apstrakt

Marina Ilić, inženjer elektrotehnike, zaposlena je u JP Emisiona tehnika i veze, u Odseku Regionalni centri. Po struci je master inženjer telekomunikacija, završenih studija na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Prezentacija koju će izložiti se sastoji iz dva dela. Prvi deo će ukratko objasniti put studenta od školske klupe do zaposlenja, oslanjajući se na sopstveno iskustvo, kroz autobiografiju. Posebno će biti naglašeno kako aplicirati za posao, praksu, kako iskoristiti znanje stečeno na fakultetu na najbolji mogući način u budućoj karijeri. Drugi deo prezentacije će biti ukratko priča o JP Emisiona tehnika i veze, delatnosti firme i organizacionoj strukturi, sa osvrtom na aktuelnu digitalizaciju televizijskog signala u Srbiji. Naglasiće se njena zaduženja u firmi i aktivnosti u procesu digitalizacije.