Од школске клупе до каријере и даље… Дигитализација у Србији

Време10. децембар 2013. 12:57
ПредавачМастер инжењер Марина Илић, Самостални инжењер, Одсек Регионални центри ЈП Емисиона техника и везе
Местоамфитеатар 56, ЕТФ

Биографија предавача и апстракт

Марина Илић, инжењер електротехнике, запослена је у ЈП Емисиона техника и везе, у Одсеку Регионални центри. По струци је мастер инжењер телекомуникација, завршених студија на Електротехничком факултету Универзитета у Београду. Презентација коју ће изложити се састоји из два дела. Први део ће укратко објаснити пут студента од школске клупе до запослења, ослањајући се на сопствено искуство, кроз аутобиографију. Посебно ће бити наглашено како аплицирати за посао, праксу, како искористити знање стечено на факултету на најбољи могући начин у будућој каријери. Други део презентације ће бити укратко прича о ЈП Емисиона техника и везе, делатности фирме и организационој структури, са освртом на актуелну дигитализацију телевизијског сигнала у Србији. Нагласиће се њена задужења у фирми и активности у процесу дигитализације.