PREZENTACIJA KOMPANIJE NIS a.d. NA ELEKTROTEHNIČKOM FAKULTETU

Predavač predstavnici menadžmenta kompanije
Mesto sala 61

PROGRAMI ZA STUDENTE

U sredu, 14.11.2012. godine u sali 61 Elektrotehničkog fakulteta sa početkom u 14 časova održaće se prezentacija programa za studente kompanije NIS a.d.

Prisutnima će se obratiti i predstavnici menadžmenta kompanije i podeliti svoje iskustvo stečeno radom u jednoj od najuspešnijih kompanija u zemlji. Na Vaša pitanja će odgovarati Direktor sektora za IT planiranje i Direktor Sektora za pripremu i analizu izveštaja o proizvodnji energije.

Pozivamo sve studente osnovnih i master studija da prisustvuju prezentaciji i saznaju kako da postanu deo tima koji će doprineti da NIS ostvari svoju misiju i postane vodeća energetska kompanija na Južnoevropskom tržištu.

Napravite svoj prvi korak ka uspehu, jer budućnost zavisi od onoga što radimo u sadašnjosti!